Семенівська ЗШ І-ІІІ ст. Мелітопольської районної ради

Промайнуло п'яте десятиріччя с того часу, як пролунав перший шкільний дзвоник для учнів Семенівської загальноосвітньої школи, Мелітопольського району, Запорізької області – 1 вересня 1966 року.

Школа дорогий і близький для кожного з нас дім, хто в ній навчався. Цей дім на віки залишається в пам¢яті, адже тут промайнули найкращі роки життя – роки безтурботного дитинства. І навіть через багато років, коли пригадається школа, дивний промінь торкнеться наших вуст і очей.

50 років – багато це чи мало?

І багато, і мало.

Вересневого ранку 1966 р. наша школа відкрила свої двері для галасливої семенівської дітвори, це була нова школа, адже сама перша школа в селі, це – церковно-приходська, яка була відкрита ще в 1870 р., де вчителем був сільський священик. Далі початкова школа з початку ХХ ст., потім – восьмирічка до 1966 і тільки з 1966 р. – загальноосвітня середня школа, яку очолив директор – Петров Василь Федорович. Це був тактовний вимогливий педагог. В школі панувала атмосфера небувалого порядку та дисципліни, чистота та комфортність. Вихованці школи – ввічливі, охайні, з високим рівнем навчання та дисципліни.

Велику увагу школі приділяла держава, правління колгоспу «Шлях Леніна» (голова колгоспу – Савін Григорій Костянтинович, при якому і була збудована триповерхова школа зі світлими класами та коридорами, великою спортивною залою, учбовою майстернею, їдальнею, тиром, затишним шкільним подвір¢ям, обнесеним дерев¢яним парканом). (Додаток 1) Раділо око кожного, хто був в цій школі, домашнім затишком, новизною, світлом, яким наповнювалася школа та дитячим гомоном на перервах. Школа стала середньою, кожного року поповнювався контингент учнів з сіл: Обільне, Тамбовка, Рівне.

Семенівська загальноосвітня школа була завжди на нових, передових рубежах, однією з кращих в районі, передається естафета із покоління в покоління, життя триває та продовжується… сіється добре, розумне, вічне…

Наша школа – дорогий і близький дім для кожного, хто навчався. Цей дім навіки залишається в пам¢яті, адже тут промайнули найкращі роки життя – роки безтурботного дитинства. І навіть через багато років, коли пригадається школа, дивний промінь торкнеться наших вуст і очей… і перша буква, схована в магії слова, і перша цифра, пробуджена в нескінченному ряду арифметичних цифр, і перше кохання, і перша невдача – все це творить із нас найдовершенішу суть самої природи, ім¢я їй – Людина!