A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Мелітопольської районної ради Запорізької області

Новини

День туризму

30.05.2019р. в нашій школі було організовано День туризму. Учні школи вирушили до сільської балки, де ще квітні місяці   волонтери навели порядок. Кожен клас облаштовував своє місце, ставив намет. Далі була естафета, участь у якій прийняли і класні керівники.  Пройшов конкурс туристичних газет, туристичної пісні, природа і фантазія. Учні і вчителі отримали велике задоволення, отримали певні знання і навики щодо пішохідного туризму.

14:39 30.05.2019

День обдарованої дитини

29.05.2019 в школі пройшов загальношкільний захід « День обдарованої дитини».  На святі були присутні голова сільської ради батьки, жителі села. Голова сільської ради Єрмоленко А.В. поздоровив учнів і вчителів  і побажав нових досягнень у навчанні.  Діти, переможці районних, обласних і всеукраїнських конкурсів, були нагороджені грамотами і цінними подарунками, які були придбані на кошти виділені Семенівською сільською радою.

15:42 29.05.2019

Громадський огляд

За матеріалами громадського огляду поновлено соціальний паспорт учнів на                                                              2018/2019 навчальний рік, читати далі...

14:05 02.05.2019

Загальношкільний захід присвячений  Чорнобильській трагедії.

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, посилення уваги суспільства й світової спільноти до проблем подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, в нашому закладі відбувся загальношкільний захід присвячений  Чорнобильській трагедії.

13:48 26.04.2019

День цивільного захисту

25 квітня у нашій школі проводився  День цивільного захисту. Захід розпочався з урочистої лінійки. У класах провели спеціалізовані виховні години, які могли відвідати усі бажаючі. Тема кожного заняття була ретельно дібрана та добре продумана відповідно до віку школярів. Було відпрацьовано загальну евакуацію школи.Евакуація школярів, педагогів і технічних працівників із приміщення навчального закладу пройшла чітко та злагоджено.На спортивному майданчику позаду школи проводились спортивні змагання серез учнів 9-11класів. Для середньої ланки школи проводили заняття працівники служби порятунку МНС.

13:36 25.04.2019

Тренінг «Створи свій настрій у форматі 3D»

 До Всеукраїнського дня психолога Мелітопольським державним педагогічним університетом ім. Б. Хмельницького для дітей і практичних психологів закладів освіти Мелітопольського району було запропоновано ряд конкурсів. читати далі....

14:07 23.04.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Нова Українська школа (НУШ)

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування