Тренінг "Як правильно обрати професію у 21 столітті

Дата: 22.03.2021 08:23

З метою проведення профорієнтаційної роботи щодо навчання у закладах вищої та професійної освіти, 18 березня 2021 року практичним психологом Биковською І.Е., для учнів 11 класу було проведено тренінг на тему "Як правильно обрати професію у 21 столітті".

Головна мета заходу - формувати в учнів відповідальне ставлення до вибору професії, розвивати в дітей розумові здібності та навички з метою орієнтації їх на свідомий вибір майбутньої професії.

У ході тренінгу учні дізнавалися про професії майбутнього, про професії які актуальні зараз та про професії, які  вже є не актуальними. Виконуючи тренінгові вправи, вчилися робити свій професійний вибір відповідально, а не на основі існуючих стереотипів.