Міжнародний день рідної мови

Дата: 23.02.2021 08:24

22 лютого у закладі відбулася низка заходів з нагоди Міжнародного дня рідної мови.Розпочався день з інформаційної п’ятихвилинки.У холі було оформлено інформацій стенд та книжково-ілюстративну виставку «Українська мова –диво калинове».Учителі української мови провели цікаві вікторини з учнями 5-11 класів та здійснили відео-подорож шляхами «Встановлення та виникнення державної мови» (7 клас) та «Легенди минулих років» ( 9 б. клас).У грі-круговерті «Рідна мова» взяли участь учні 7-9 класів.Учні 8 класу, відповівши на завдання, створили власну газету, сторінки якої занурюють у минулі та сучасні аспекти української мови.Протягом дня здобувачі освіти змагалися у конкурсі на кращу авторську поезію «Наша мова – калинова.