День безпечного Інтернету 2020

Дата: 12.02.2020 08:29

11 лютого 2020 року в Семенівській ЗШ І-ІІІ ступенів відзначили День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цейдень пройшов з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.
З учнями 1-11 класів вчителями інформатики проведені бесіди та опитування. Для молодших школярів десятикласники провели усний журнал, діти дізналися багато цікавого і корисного про безпеку в Інтернеті. Учні 1 та 2 класів підготували виставку малюнків на зазначену тематику. Вчитель інформатики Дядьков Р.О. для учнів 10-11 класів організував шкільний форум. Найактивнішими учнями 10 та 11 класу створено відеоролик «Ми об’єднуємося» і викладено в соціальні мережі.