Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 24.05.2021 08:30

З 17 по 21 травня у Семенівському закладі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті та інше.

У рамках тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: національний уроку з безпеки дорожнього руху (1-11 класи) ; вікторина « Знай і пам’ятай»(6а- 6Б клас) ; гра- вікторина  «Мій друг – дорожній рух» (5а, 5б клас) ; ійнтелектуальна гра «Автомобіль, дорога, пішохід» (8 клас) ; вікторина  « Це важливо для кожного» (7 клас) ; перегляд тематичних мультфільмів та тематичні ігри (1-4 класи).