#HealthySchool #Арт-терапія #Хеппічелендж #Семенівський_ЗЗСО Розвивальне заняття на тему «Арт-терапія в щоденній практиці»

Дата: 15.03.2021 08:43

11 березня 2021 року практичним психологом Биковською І.Е. разом з батьками та учнями 11 класу було проведено розвивальне арттерапевтичне заняття на тему: «Арт-терапія в щоденній практиці».

Малюючи, учасники діагностували власне сприйняття психологічного простору сімейних стосунків. Під час інтерпретації психологом малюнків, батьки і діти активно виражали свої емоції і почуття щодо створених власних робіт. Також учасники отримали рекомендації щодо використання різних арттерапевтичних технік в щоденній практиці для саморегуляції свого психологічного стану. Заняття пройшло жваво та позитивно.