#HealthySchools #Хеппічелендж #Арт-проєкт #Семенівський_ЗЗСО Арт – проєкт « Покажи мені всі барви світу»

Дата: 15.03.2021 08:43

Мета:  Залучити  всіх учасників проекту до різних видів арт терапії.  Допомогти за допомогою різних видів арт терапії  впоратися з емоціями та дати вихід творчій енергії   і  не тримати її в собі.

Завдання: Стимулювати креативне мислення. Розвивати впевненість в собі, вміння ефективно брати участь у спільній діяльності, проявляти ініціативу. Спонукати учасників до активної дії щодо вирішення різних проблем.

Учасники арт – проекту:

1.Здобувачі освіти всіх вікових категорій.

2. Вчителі.

3. Батьки.

4. Жителі громади.

Кожен учасник знайшов для себе справу, де зміг проявити себе, вилити всі свої емоції, підняти настрій,зарядитися позитивною енергією.

Висновок. Арт терапія необхідна для всіх вікових категорій. ЇЇ можна застосовувати під час уроків,на перервах, на робочих місцях, дома, під час прогулянок …

Нам це подобається! Приєднуйтесь до нас!

Арт-проєкт