«Відчуй себе студентом МДПУ»

Дата: 19.11.2018 08:53

16 листопада в МДПУ відбувся День відкритих дверей, на який завітало багато учнів з різних шкіл Мелітопольського району. Учні 10 – 11 класів нашої школи також мали  можливість відвідати цей захід.

У цьому році він був  дещо в незвичайній формі: у вигляді квесту  «Відчуй себе студентом МДПУ». Під час виконання завдань , учні  мали змогу відчути себе студентами, ознайомитися із навчальною та науково - дослідницькою роботою усіх факультетів університету. Захід пройшов успішно. Наші учні вийшли зі стін університету з приємними враженнями та корисною інформацією про факультети та університет в цілому. Сподіваємося, що цей захід  допоміг комусь з них  обрати  майбутню професію.)))

читати далі