207 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 12.03.2021 09:27

9 березня 2021 року Україна відзначила 207 років від дня народження видатного майстра слова, талановитого художника, славетного і величного Тараса Григоровича Шевченка (1914-1861).

Традиційно з нагоди вшанування пам’яті Великого Українця у закладі з 09.03.21. по 11.03.21 р. відбулися Шевченківські дні.

Т. Шевченко вчора, сьогодні і завтра залишається у серцях українців прикладом любові до свого народу, Батьківщини. Він учить малих і дорослих вивчати історію рідного краю, шанувати героїв, завжди бути готовими до боротьби за щасливе майбутнє, за справедливість, за честь України-матері.

Невмирущій славі генія українського народу були присвячені інформаційні хвилинки "Незабутній Шевченко" (1-11 класи; вчителі-предметники).

У  шкільній бібліотеці О.Мастєровою  оригінально оформлено тематичну виставку книжок і рефератів «Вічний, як народ».

Учні 5 класів (Г.Міняйло. Ю.Мирошниченко.) підготували урок-подорож «Шляхами дитинства Тараса», здійснили віртуальну екскурсію до музею Т. Шевченка у Каневі,  поринувши у далеке минуле, коли митець зростав, боровся, мріяв.

Учні 6 класів (Г. Міняйло М. Прудивус) провели інтелектуальну гру «Юні шевченкознавці». Учні 7 класу (О.Матвієнко ) взяли участь в  усному журналі "Ти з нами, Тарасе!". Учні 8 класу (Ю.Мирошниченко ) відвідали віртуальну відеогалерею  «Тарас Шевченко - художник».  Учні 9 класів (О.Матвієнко) переглянули і обговорили відео «Невідомий Шевченко». Учні 10 класу   ( Г.Міняйло.) провели захід "Поезія Шевченка – то музики народної душа". Учні 11 класу(О.Матвієнко)  взяли участь у вікторині  «Мій Шевченко». Під гаслом «Шануймо слово Кобзаря!» успішно відбулася виставка ілюстрацій до поетичних творів поета.