Семінар для заступників директорів з виховної роботи та класних керівників

Дата: 24.12.2021 09:29

23.12.2021 року в Семенівському ЗЗСО відбувася семінар для заступників директорів з виховної роботи та класних керівників «Роль особистості класного керівника у формуванні творчого працездатного учнівського колективу.»  Семінар провела заступник директора Семенівського ЗЗСО І-ІІІст. Кобінчук О.М. На семінарі були присутні заступники директорів та класні керівники закладів освіти Семенівської громади. Завданням  організаторів семінару було: активізувати знання класних керівників закладів загальної середньої освіти Семенівської ОТГ  із проблеми формування творчого працездатного учнівського колективу, та виробити практичні стратегії партнерської взаємодії класного керівника й учнівського колективу. Мета семінару: З'ясувати, яким має бути сучасний класний керівник; сприяти розвитку педагогічної майстерності класного керівника; розвивати творчий потенціал вчителів ; визначити шляхи.