Почав працювати літній пришкільний майданчик «Соняшник».

Дата: 03.06.2019 10:20

З 03.06.2019 почав працювати літній пришкільний майданчик «Соняшник».

Робота літнього оздоровчого майданчику включає заходи за такими напрямками: виховання здорового способу життя, естетичне виховання, громадсько – патріотичне виховання, спортивні заходи.

Завданням пришкільного майданчика є: створення у дітей гарного емоційного настрою; виховання громадських якостей і почуттів; виявлення інтересів, захоплень дітей; розвиток бажання отримувати нові знання, вміння, навички; залучення до трудових справ.

Деякі заходи стали традиційними: спортивні свята, заходи з охорони довкілля, день дружби та миру. Протягом роботи майданчика діти долучаються до світу природи, вчаться відчувати красу рідного краю.

Всі види виховної діяльності здійснюються відповідно до режиму дня. Робота проводиться згідно плану виховної роботи. Ведеться фоторепортаж.