Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Дата: 25.11.2021 10:47

З 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек був проведений  щорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

В цьому році місячник  проходив під гаслом "«Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності»".

Головна мета Всеукраїнського місячника – сприяння поглибленню пізнавального інтересу учнів до рідного краю як складової України, виховання у них поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини, пробудженню почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини.

Основні масові заходи:

Інформаційний паркан «Мій рідний край» (віртуальна дошка)

На віртуальній інформаційній дошці учні й вчителі розмістили короткі інформаційні повідомлення, вислови, вірші, малюнки та світлини.

Екстрім-читання (відеоролик)

В цей день діти демонстрували  несподівані місця для читання.

Фотоконкурс «Чудовий край – чудової краси!»

Фотоколаж об’єднав найгарніші фото нашого краю.