Cупервізія відповідно до Концепції «Нова українська школа»

Дата: 25.11.2021 11:00

19 листопада 2021 року в  Семенівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області відповідно до Концепції «Нова українська школа» була проведена супервізія Галацан Оленою Володимирівною.

Було опрацьовано результати самооцінювання   педагогічних працівників та вибрані їми пріоритетами для покращення їх професійної діяльності. Були здійснені спостереження за діяльністю педагогічного працівника.  Створено  план професійного розвитку педагогічного працівника. Проведено індивідуально-групове обговорення проблеми інтеграції в початковій школі.