День здорового харчування

Дата: 19.10.2020 11:52

16 жовтня в школі пройшов «День здорового харчування». Для учнів початкових класів кухарі приготували  смачну гарбузово-картопляну запіканку з курячим м’ясом. Запекли яблука з сиром та вітамінний салат з капусти . також відбулася дегустація блюд з корисних овочів і фруктів. До вподоби дітям і вчителям стали яблука з сиром, запіканка з рису і гарбуза, запечений гарбуз з яблуками та корицею. Багато своїх голосів діти віддали гарбузовому желе та салату з гарбуза і цвітної капусти.

В рамках акції «За чисте довкілля» в школі пройшов флешмоб, під час якого учні школи закликали всіх берегти навколишнє середовище.

В учнів 1-А та 1-Б класів пройшов тиждень «Я маленький підприємець». Тому наприкінці тижня майбутні підприємці разом з батьками організували ярмарок, де діти вчилися підприємницькій діяльності.