Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

Дата: 19.10.2018 08:18

18 жовтня 2018 року У Семенівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття  І шкільного етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка покликаний піднести престиж української мови, української літератури, підвищити рівень загальної мовної культури, виховати в учасників почуття гордості за Україну, любові до рідного краю, урешті-решт,  – ушанувати Великого Кобзаря.

На урочистостях зібралися учні та вчителі школи. Діти почитали улюблені поезії митця, виступили із повідомленнями про цікаві факти життя і творчості поета. Для учасників було повідомлено про умови участі в конкурсі, запропоновано також конкурсні завдання, оголошено про критерії оцінювання та склад журі.

Завдання для І етапу конкурсу готувалися  навчальним закладом. Для кожної категорії учасників завдання для конкурсу розроблено відповідно до віку та профілів навчання. У конкурсі взяли участь 24 учня школи.