В режимі дистанційної підтримки

Дата: 16.03.2020 12:22

З 13 березня по 11 травня 2020 року   в закладі оголошено карантин.

З метою організації та проведення занять та забезпечення неперервності освітнього процесу  навчання здійснюватиметься   в режимі дистанційної підтримки.

На кожен тиждень  карантину педагоги  розробили  рекомендації та завдання щодо організації навчальної діяльності учнів 1-11 класів.

Вчителями-предметниками підготовлений рекомендований список освітніх ресурсів, які можуть бути використані в процесі дистанційної підтримки освітнього процесу під час карантину  та практичні завдання для виконання, терміни їх виконання.

Проте, ураховуючи, ще не всі наші учні мають доступу до інтернету,  пропонуємо   традиційні форми  роботи  на відстані ( з підручником, посібниками).

З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Семенівської ЗШ І-ІІІ ступенів в розділі " Дистанційне навчання"