24 березня - Всесвітній День боротьби з туберкульозом

Дата: 24.03.2021 12:26

Щорічно 24 березня в усьому світі проводиться День боротьби з туберкульозом.
          Саме цього дня в 1882-му році в Берліні доктор Роберт Кох оголосив про відкриття цієї страшної хвороби, яка до цих пір загрожує кожному з нас.

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом практичним психологом Семенівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Биковською І.Е., було проведено заняття на тему «Туберкульоз – це небезпечно».

Головна мета проведеного заходу – звернути увагу учнів на проблему туберкульозу не лише, як медичну, а й соціальну.

Психолог детально розповіла учням про захворювання туберкульозом, про шляхи передачі та способи захисту. Учасники, переглянули відеоролик «Туберкульоз – що це та які його наслідки?», працюючи в групах розробляли пам’ятки «як захиститися від туберкульозу». Тема заняття дуже вразила дітей, вони з захопленням сприймали всю інформацію.