Тренінг «Запобігання та протидія домашньому насиллю та шкільному булінгу»

Дата: 14.02.2019 12:28

14.02.2019 р. в нашій школі, для вчителів був організований тренінг «Запобігання та протидія домашньому насиллю та шкільному булінгу» який провела ЗДВР Кобінчук О.М. метою тренінгу було надати учасникам базові знання з питань запобігання та протидії домашньому насиллю та шкільному булінгу, а також відпрацювати навички виявлення прихованих форм зазначених явищ у межах їхньої професійної діяльності.14.02.2019 р. в нашій школі, для вчителів був організований тренінг «Запобігання та протидія домашньому насиллю та шкільному боулінгу» який провела ЗДВР Кобінчук О.М. метою тренінгу було надати учасникам базові знання з питань запобігання та протидії домашньому насиллю та шкільному булінгу, а також відпрацювати навички виявлення прихованих форм зазначених явищ у межах їхньої професійної діяльності.