Cемінар-тренінг для молодих вчителів на тему: «Розвиток комунікативних навичок вчителя».

Дата: 29.10.2018 12:33

Головною метою проведення тренінгу було опанування педагогами прийомів ефективного спілкування через ігрові методи навчання й техніку активного слухання.

Сьогодні тренінг є ефективною формою роботи, де поєднується теоретична і практична частина, де є чіткий розподіл функцій і обов'язків усередині групи учасників і загальною відповідальністю за реалізацію прийнятих рішень. Така форма проведення дала змогу кожному вчителю-початківцю відкритись та проявити себе. Заняття пройшло продуктивно, де кожен  зробити висновки стосовно своєї роботи, вмінь та навичок.

читати далі