«Дні цивільного захисту»

Дата: 22.04.2019 13:21

Стартували перші «Дні цивільного захисту». Ці заходи проходять як підсумкові заняття з практичної перевірки рівня отриманих учнями упродовж року знань та навиків, а також у якості підготовки захисту  навчального закладу від надзвичайних ситуацій. У ці  дні в школі на відкритих уроках школярі відпрацьовували навички поводження у надзвичайних ситуаціях – вихід із приміщення шкіл відповідно до планів евакуації під час пожежі, вибуху, розлиття небезпечних речовин,реагували на сигнали тривоги тощо. Окрім того, класні години проводили під даною тематикою оброворювались правила безпечної поведінки в побуті та на вулиці, показували навчальні відеофільми, а також проводили уроки у формі вікторин. Молодші учні демонстрували навички одягання протигазу, старшокласники – правила користування вогнегасником та надання першої медичної допомоги. Кожний клас створив власний куточок, учнівський колектив самоврядування випустили колективну газету та оформили стенд по Цивільному захисту.