Місячника цивільного захисту

Дата: 24.04.2018 13:58

На виконання плану роботи відділу освіти МРДА ЗО на 2018 рік,  спільного наказу  Департаменту освіти і науки ОДА, Департаменту з питань цивільного захисту населення ОДА, Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області 30.03.2018 № 223/132/18 «Про проведення кущових семінарів у рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у 2018 році»,  наказу ВО РРДА ЗО  03.04.2018   №157 « Про проведення Місячника цивільного захисту, Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Мелітопольського району в 2018 році»

школі пройшло ряд заходів. Кожен клас випустив тематичну стіннівку.. всі учні взяли участь у тенінгах « Техногенна небезпека», « Хімічна небезпека». Учні довідалися як поводитися з вибухонебезпечними предметами. Цікавими були практичні заняття з надання першої допомоги постраждалим. Також змагалися між собою команди юних рятівниківу.