Тижня початкової школи

Дата: 16.11.2018 14:21

Щороку  пізнавально, цікаво і весело, а головне-  кожен раз по-новому,  проходять тижні початкової школи у Семенівській ЗШ І-ІІІ ступенів.        Використовуючи власний досвід і творчі здобутки колег, цього року Тиждень початкової школи  був кольоровий. Кожен день цього тижня був присвячений відповідному кольору  і  мав свій девіз. Відповідно до дня тижня та його кольору учні та вчителі  одягали одяг чи елемент одягу,  банти чи стрічки, взуття відповідного кольору,  приносимо улюблені  іграшки, кульки, стрічки, парасольки…   Протягом тижня діти навчилися розкривати   значення кольорів, розшили знання  щодо особливостей і специфіки кольорів.

В останній день відбулося закриття тижня. Під час заходу діти танцювали запальні танці з різнокольоровими олівцями, співали.

Відбулося цікаве, веселе та пізнавальне  проведення часу.