День Єдності

Дата: 16.02.2022 14:24

В Семенівському ЗЗСО І-ІІІст.  було  організовано і проведено ряд заходів до Дня Єдності. В класах пройшли 5-ти хвилинки, на яких вчителі розповіли дітям про цей день, про його значення для нашої України та всіх громадян, які проживають на її території . Учні і вчителі взяли участь у флешмобі

« Україна єдина – в єдності наша сила»,який організувала педагог організатор Артеменюк І.С.

Учні 9 класу, разом з класним керівником Мокрик О.О провели  міні захід « Ми сильні,бо ми єдині!» і створили плакат на якому об’єднали в коло долоньки, як символ єдності і дружби.

Учні молодших класів виготовили  емблеми « Серце єдності», створювали коло єдності,  розфарбовували карту України яскравими кольорами, малювали малюнки  під гаслом « Я маленька частинка моєї України»

До учнів, батьків і вчителів звернулася заступник директора з виховної роботи Кобінчук О.М з закликом єднатися в одне ціле, бо в єдності наша сила.