1 квітня у світі відзначається Міжнародний день птахів

Дата: 04.04.2018 14:30

Щороку 1 квітня у світі відзначається Міжнародний день птахів. Саме цього дня в 1906 році була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. Не залишилося це свято поза увагою і в нашій школі. Цього дня було проведено еколого - просвітницькі заходи, на яких учням розповіли про історію Міжнародного Дня птахів, про бережливе ставлення до птахів, значення їх для природи та людей. Серед заходів: виставка малюнків серед учнів середньої ланки, виготовлення інформаційних стендів та буклетів для молодших школярів силами старшокласників, випуск стіннівок та створення презентацій  У 6-7 класах відбувся виховний захід «Зустрічаємо птахів».

За традицією в Міжнародний День птахів розвішують шпаківні, синичники та інші „пташині будиночки”, а тому напередодні дітям було запропоновано зробити шпаківні, котрі вони розвісили на деревах неподалік школи.