День святого Валентина

Дата: 18.02.2021 14:35

В Семенівському закладі пройшла низка заходів присвячених Дню святого Валентина. Святково прикрашена у холі фотозона вже при вході задавала всім піднесеного настрою, працювала "Пошта — валентинка" - кожен мав змогу опустити валентинку чи лист-привітання до яскравої скриньки, а гарнесенький ангел із задоволенням передавав їх адресату. В початкових класах пройшли майстер-класи з виготовлення валентинок та конкурсні програми присвячені дню закоханих. Учні 5-6 класів взяли активну участь у квесті "Добро і любов — єднають нас знов".Учні 7-11 класів прийняли участь у відео-фото квесті "Мій коханий клас". Де вони робили креативні фото та записували відео, у якому продекламували вислови відомих людей про кохання.

Відеоролик