Розвивальне заняття з елементами тренінгу на тему «Правильний вибір професії – крок до успіху»

Дата: 24.03.2021 14:43

Відповідно до місячника профорієнтації, практичним психологом для учнів 9-х класів було проведено розвивальне заняття з елементами тренінгу на тему «Правильний вибір професії – крок до успіху».

Психолог допомогла школярам зорієнтуватися у світі сучасних професій та замислитись щодо свідомого вибору майбутнього виду діяльності, звернула увагу на формулу правильного вибору професії: «Хочу – Можу – Треба». Адже «Хочу» – це професія, яка подобається; «Можу» – це здібності, можливості (і фінансові, зокрема), стан здоров'я, необхідні для обраного фаху; «Треба» – попит на обрану професію на ринку праці, а також наголосила, що враховуючи всі компоненти, вибір фаху буде дійсно зваженим та успішним.