Місячник профілактики насильства в сім’ї

Дата: 07.12.2021 14:56

В  Семенівському закладі загальної середньої освіти протягом листопада проходив місячник профілактики насильства в сім’ї. Соціальним педагогом були проведені виховні заходи « Життя без насильства», мета яких є: ознайомлення учнів з основними проблемами жорстокості в сучасних сім’ях, ознаками насильницького та жорстокого ставлення до дітей; розкриття суті понять «насильство», «фізичне насильство», «психологічне  насильство» « економічне насильство», « сексуальне насильство».

В ході зустрічей були розглянуті  основні  державні документи,

які визначають права і  обов’язки   дитини,   захищають її від жорстокості та насильництва; сприяють вихованню в учнів людяності, чесності, відповідальності, любові до ближнього, поваги  до гідності іншої людини.