#HealthySchool #Арт-терапія #Хеппічелендж #Семенівський_ЗЗСО Інтенактивне заняття з арт-терапії « Я малюю свій весняний настрій»

Дата: 17.03.2021 15:36

В школі було організовано заняття з казко-терапії « Поринемо, друзі, у казки загадковий світ»

Мета заняття усвідомлення дитиною  того, що стоїть за казковою ситуацією, за  поведінкою героїв. Заняття спрямоване  на розвиток фантазії та творчої уяви. Перед дітьми ставилося завдання  розповісти казку від першої або третьої особи, а також від імені інших казкових героїв, а потім треба було за допомогою ляльок поставити казку. Працюючи з лялькою, дитина бачить, що кожна її дія  позначається на поведінці ляльки. Це допомагає їй самостійно коригувати свої рухи і робити поведінку ляльки максимально виразною. Робота з ляльками дозволяє удосконалювати і проявляти через ляльку ті емоції, яких зазвичай дитина з якихось причин не може собі дозволити проявляти. Програвання епізодів казки дає можливість дитині відчути деякі емоційно значущі ситуації і пережити певні емоції. Цей вид арт-терапії  дав можливість кожній дитині зайнятися справою, яка їй до вподоби, де вона могла проявити себе як найвиразніше, де кожен вчився виражати своє «Я» через персонажів казки.