#HealthySchool #Арт-терапія #Хеппічелендж #Семенівський_ЗЗСО Інтенактивне заняття з арт-терапії « Я малюю свій весняний настрій»

Дата: 17.03.2021 15:36

Мета: дати дітям поняття про арт-терапію та її види. Пояснити і показати на практиці, як можна за допомогою мистецтва підняти свій настрій, виразити себе «іншими голосами»: кольором, формою, пластикою, рухами.

На занятті учні 10 класу малювали на інтерактивній дошці. Підбирали кольори для малюнку. Вчилися працювати в групі і разом створювати одне ціле. В кінці заняття зробили висновок, що працювати разом - це весело, це піднімає настрій, спонукає до творчості всіх, хто навіть не наважувався щось малювати. Під час заняття учні  вчилися  усвідомлювати свої почуття і переживання. Вирішили один раз на тиждень створювати нові «шедеври» на різні, хвилюючі теми. Наш педколектив  впевнений в тому, що інноваційні підходи до освіти повинні спиратися на прояви творчого потенціалу дітей та підлітків і використання його здоров'язберігаючих факторів. Тому арт-терапія є одним з важливих компонентів як під час проведення уроків так і під час перерв.