Звіт про проведення Місячника цивільного захисту населення та Дня цивільного захисту

Дата: 27.04.2018 17:38

Протягом  квітня 2018 року  з метою залучення дітей до масово - роз’яснювальної роботи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, набуття умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, підвищення рівня безпеки учасників освітнього закладу, привернення уваги суспільства до безпечної життєдіяльності, запобігання травматизму дітей під час освітнього процесу та в побуті, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя, в школі проведено Місячник цивільного захисту  до проведення якого залучались керівний, педагогічний склад та технічний персонал школи; учні 1 - 11 - х класів.

завантажити