Глобалізація інформаційного простору

Дата: 14.02.2020 17:43

Глобалізація інформаційного простору, широке оволодіння комп’ютерними технологіями, зростання рівня інформатизації школи є позитивним проявом сучасності в Семенівській школі. Вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій навчальний процес.

Ткаченко В.В., директор школи, вчитель географії за фахом, спеціаліст вищої категорії зі званням «старший вчитель» 13 лютого 2020 року для педагогів школи провів майстер-клас «Як підготувати сучасний урок».

Директор школи переконаний, щоб постійно володіти увагою сучасних дітей і зробити навчання цікавим для них, учитель повинен мати у своєму розпорядженні яскраві інтерактивні матеріали та залучити сучасні цифрові технології. Владислав Вікторович зауважив, що застосування їх на уроці не є сьогодні екзотикою та ознайомив вчителів з основами та принципами роботи мультимедійного комплексу.

Власним прикладом саме директор школи переконав вчителів-предметників про необхідність підвищувати свою компетенцію у використанні нових інформаційних технологій.