У Семенівському ЗЗСО І-ІІІст відбувся тренінг для учнівського самоврядування « Вчимося бути командою

Дата: 02.02.2022 21:55

Сьогодні, 31.01.2022 року  в Семенівському ЗЗСО І-ІІІст відбувся тренінг для учнівського самоврядування « Вчимося бути командою». Тренінг провела заступник директора з виховної роботи Кобінчук О.М.  Мета даного заходу це сформувати в  учасників тренінгу цінності командної роботи, її значення для успішної діяльності.Ознайомити учнів із соціальними й особистісними навичками, що пов'язані з вимогами до єдності в команді. Сприяти формуванню умінь визначати власні життєві цілі. Продемонструвати необхідність використання алгоритму колективної взаємодії для результативності роботи в групі у виконанні складних практичних завдань. Кожен учасник тренінгу отримав те чого очікував. А, головне, відчув командний дух і підтримку друзів.