Тиждень дитячої та юнацької книги

Щороку навесні у бібліотеках України для дітей проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Початок цій чудовій традиції було покладено майже 70 років тому. У незалежній Україні Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року.

14:23 12.04.2018

1 квітня у світі відзначається Міжнародний день птахів

Щороку 1 квітня у світі відзначається Міжнародний день птахів. Саме цього дня в 1906 році була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. Не залишилося це свято поза увагою і в нашій школі. Цього дня було проведено еколого - просвітницькі заходи, на яких учням розповіли про історію Міжнародного Дня птахів, про бережливе ставлення до птахів, значення їх для природи та людей. Серед заходів: виставка малюнків серед учнів середньої ланки, виготовлення інформаційних стендів та буклетів для молодших школярів силами старшокласників, випуск стіннівок та створення презентацій  У 6-7 класах відбувся виховний захід «Зустрічаємо птахів».

14:30 04.04.2018