День зустрічі птахів.

1 квітня відзначали День зустрічі птахів.  Учні взяли участь у інтелектуальних іграх, квестах.

10:18 01.04.2019

Тема: «Арт-терапія в педагогічній практиці» 25

25 березня 2019року, психологом Семенівської ЗШ І-ІІІ Биковською І.Е., було проведено семінар-практикум з елементами арт-терапії на тему: «Арт-терапія в педагогічній практиці». Головною метою психолога було ознайоми педагогів з різними арт-терапевтичними методиками, які під час заняття мали змогу апробувати на собі.

10:12 25.03.2019

День води

В  школі пройшло ряд заходів. День води. Учні взяли участь в акції « Вода для всіх». Малювали плакати, робили тематичні презентації, переглядали відеоролики про річки України, готували і розповсюджували пам’ятки про збереження води. Учні молодших класів, разом з батьками, виготовляли леп буки.

10:23 22.03.2019

Інтелектуальна профорієнтаційна гра «Найрозумніший»

Учні старших класів потребують розширення, поглиблення та систематизації знань про професії, отриманих в процесі навчальної діяльності. У зв’язку з цим 14 березня 2019 року, в рамках "Місячника профорієнтації", пройшла інтелектуальна гра "Найрозумніший", в якій за перемогу змагались учні 8-10 класів. Ведучою гри була Биковська І.Е. – практичний психолог Семенівської ЗШ І-ІІІ ступенів. Учні із задоволенням змагалися на кращого знавця професій. Перемогу отримали найсильніші, найдопитливіші. А саме: І місце – Кузнєцова Е.(8-А клас), ІІ місце – Сабодаш В.(10 клас), ІІІ місце – Баранова Т.(8-А клас). Переможці були нагороджені почесними грамотами.

13:06 16.03.2019

Моя кар’єра – будь успішним!

Профорієнтаційна робота з учнями є одним з головних напрямків роботи шкільногопсихолога, спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві. Для того, щоб обрати конкретну професію, учень має визначити які у нього схильності, інтереси, чи усвідомлює він до кінця свій вибір.

13:01 15.03.2019

«Соняшник»

5 березня в нашій школі учні  1-11 класів брали участь у десятій ювілейній Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник». Діти залюбки розв’язували цікаві завдання, що є звичною ознакою поваги до рідної мови та шани звичаїв і традицій нашого народу.

16:40 05.03.2019