« Біль моя – Афганістан»

Учні школи, педагоги разом з воїнами-афганцями вшанували пам’ять земляків, що загинули в Афганістані та поклали квіти до меморіальної дошки

13:22 15.02.2019

Тренінг «Запобігання та протидія домашньому насиллю та шкільному булінгу»

14.02.2019 р. в нашій школі, для вчителів був організований тренінг «Запобігання та протидія домашньому насиллю та шкільному булінгу» який провела ЗДВР Кобінчук О.М. метою тренінгу було надати учасникам базові знання з питань запобігання та протидії домашньому насиллю та шкільному булінгу, а також відпрацювати навички виявлення прихованих форм зазначених явищ у межах їхньої професійної діяльності.14.02.2019 р. в нашій школі, для вчителів був організований тренінг «Запобігання та протидія домашньому насиллю та шкільному боулінгу» який провела ЗДВР Кобінчук О.М. метою тренінгу було надати учасникам базові знання з питань запобігання та протидії домашньому насиллю та шкільному булінгу, а також відпрацювати навички виявлення прихованих форм зазначених явищ у межах їхньої професійної діяльності.

12:28 14.02.2019

В гостях

До нашої школи завітали робітники з Вибухотехнічного управління поліції в Запорізькій області Сейтмелітов Р.Р. та Кузьменко С.С. зі своєю службовою собакою Нікою. Учні прослухали   правила поводження з вибухонебезпечними предметами. Познайомилися з тим як влаштовані і працюють міни різних видів, гранати, гранатомети та інші небезпечні вибухові пристрої.

10:50 30.01.2019

Про проведення онлайн-опитування

Респонденти зможуть заповнити онлайн-анкету до 28 лютого 2019 року у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варіант відповіді.

13:08 29.01.2019

Виховний захід до Дня Соборності України

В школі пройшов загальношкільний захід присвячений Дню Соборності України. На свято завітали заступник  голови МРДА Станчевська О.В.,  начальник відділу освіти Мелітопольської РДА ЗО Т.М. Безбородих, представники Семенівської сільської ради,   батьки. Під час заходу учні школи  знайомилися з історією злуки України, мали змогу почути притчу про фарби, які змішалися в одне єдине. Учасники порадували всіх веселими піснями, запальними танцями.

15:55 21.01.2019