Виїзні батьківські збори

У грудні 2018 року адміністрація Семенівської ЗШ І-ІІІ ступенів провела виїзні батьківські збори для  мешканців села Обільне, діти яких прийдуть до школи у новому 2019/2020 навчальному році. Керівництво закладу ознайомило з правилами зарахування до школи, організацією навчально-виховного процесу та дозвілля. Також було представлено проект «Чому я обираю Семенівську школу».

14:41 28.12.2018

Святий Миколай

Сьогодні і до нашої школи завітав Святий Миколай!

11:00 19.12.2018

Акція «Годівничка»

В  школі пройшла акція «Годівничка». В акції активну участь прийняли учні початкових класів, а саме 1А та 1Б класів. Діти зі своїми батьками попрацювали на славу і принесли до школи чудові годівнички та шпаківні, а також корм для птахів.

10:57 05.12.2018

«Відчуй себе студентом МДПУ»

16 листопада в МДПУ відбувся День відкритих дверей, на який завітало багато учнів з різних шкіл Мелітопольського району. Учні 10 – 11 класів нашої школи також мали  можливість відвідати цей захід.

08:53 19.11.2018

Тижня початкової школи

Щороку  пізнавально, цікаво і весело, а головне-  кожен раз по-новому,  проходять тижні початкової школи у Семенівській ЗШ І-ІІІ ступенів.        Використовуючи власний досвід і творчі здобутки колег, цього року Тиждень початкової школи  був кольоровий. Кожен день цього тижня був присвячений відповідному кольору  і  мав свій девіз. Відповідно до дня тижня та його кольору учні та вчителі  одягали одяг чи елемент одягу,  банти чи стрічки, взуття відповідного кольору,  приносимо улюблені  іграшки, кульки, стрічки, парасольки…   Протягом тижня діти навчилися розкривати   значення кольорів, розшили знання  щодо особливостей і специфіки кольорів.

14:21 16.11.2018

Акція "Не палити та бути здоровим"

15 листопада 2018 року в рамках превентивної просвітницької акції "Не палити та бути здоровим", психологом  Семенівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Биковською І.Е.,  був проведений захід під девізом "Молодь проти паління! Ми – здорове покоління»  присвячений Всесвітньому Дню протидії тютюнопаління.

08:16 16.11.2018

Днь української писемності

З нагоди Дня української писемності  9 листопада в школі відбувся            І (шкільний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

13:57 09.11.2018

Про підсумки проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Відповідно до наказу відділу освіти Мелітопольської РДА ЗО 25.09.2018 № 339 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в закладах загальної середньої освіти Мелітопольського району», листа Інституту модернізації змісту освіти 19.07.2018 № 22.1/10-2570 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек», наказу № 179 від 25.09.2018  по Семенівській ЗШ І-ІІІ ступенів з метою зростання престижності читання, застосування сучасних підходів з прищеплення навичок читання, залученню нових користувачів до бібліотек, у закладі з 01 жовтня по 31 жовтня 2018 року проведено ряд заходів у рамках щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

08:42 02.11.2018