Я прибрав - твоя черга: змінемо майбутнє разом!!!

21 вересня волонтери Семенівської ЗШ І-ІІІ ст. та працівники Семенівської сільської ради взяли участь у Всеукраїнській акції «Міжнародний день чистих берегів 2019». Спільними зусилями прибрали берег річки Молочна території с. Тамбовка. Учасники акції зібрали сміття, який залишили несвідомі відпочиваючі та суху траву. Після важкої роботи, дітей чекав гарячий чай і смачні частування. Не будьте байдужими! Зробимо нашу річку чистішою!!! #ЯприбравТвояЧерга #ЗмінемоМайбутнєРазом #Семенівськасільськарада

15:45 21.09.2019

Всім! Всім! Всім!

Волонтери Семенівської ЗШ І-ІІІст. Запрошують всіх бажаючих жителів с. Семенівка, та с. Тамбовка взяти участь у Всеукраїнській акції « До міжнародного дня чистих берегів». Збір в Семенівці біля школи в суботу, о 9-00, в Тамбовці Біля спортивного табору о 9-00. Не будьте байдужими! Зробимо нашу річку чистішою!!!

14:51 17.09.2019

Міжнародний день благодійності

5.09.2019 Міжнародний день благодійності – це свято відзначається у величезній кількості країн, включаючи Україну, Білорусь, Росію. Дата приурочена до смерті Матері Терези 5 вересня 1997 року. Хоча це сталося досить давно, сам день благодійності почав своє існування тільки в 2012 році. В честь цього свята в школі було проведено благодійну акцію «Дерево Побажань». Діти писали свої добрі побажання усім хворим на рак.  Також 2 вересня пройшла акція «Гроші замість квітів» усі зібрані під час акції кошти підуть на лікування онкохворих .

12:49 06.09.2019

День пам’яті

Саме 1 вересня 1939 року о 04:45 ранку з пострілів німецького броненосця "Шлезвіг-Гольштейн" по півострову у місті Ґданську, спалахнула Друга світова, яка перекинулася на території 40 держав, втягнула понад 60 країн, у яких проживало 80 % всього населення планети. Діти нашого навчального закладу вшанували пам'ять загиблих маками на сорочках та згадали історію цієї великої трагедії.

11:41 03.09.2019

Ми розпочали новий навчальний рік!

Шкільна  Родино! Ми розпочали новий навчальний рік! Вітаємо всіх із вдалим стартом. Сьогодні для нових першачків відбулося безпосереднє знайомство зі школою уже в стінах навчального закладу, пройшло обговорення специфіки викладання, вимог, очікуваних результаті від вивчення певних предметів, свого навчання в цьому навчальному році. Нехай цей рік буде набагато яскравішим, крутішим і успішнішим, ніж попередній, нехай попереду нас чекають багато відкриттів, звершень і блискучих перемог. Темп завдано, налаштування на роботу серйозне, настрій чудовий! Так тримати!

11:56 02.09.2019

День туризму

30.05.2019р. в нашій школі було організовано День туризму. Учні школи вирушили до сільської балки, де ще квітні місяці   волонтери навели порядок. Кожен клас облаштовував своє місце, ставив намет. Далі була естафета, участь у якій прийняли і класні керівники.  Пройшов конкурс туристичних газет, туристичної пісні, природа і фантазія. Учні і вчителі отримали велике задоволення, отримали певні знання і навики щодо пішохідного туризму.

14:39 30.05.2019

День обдарованої дитини

29.05.2019 в школі пройшов загальношкільний захід « День обдарованої дитини».  На святі були присутні голова сільської ради батьки, жителі села. Голова сільської ради Єрмоленко А.В. поздоровив учнів і вчителів  і побажав нових досягнень у навчанні.  Діти, переможці районних, обласних і всеукраїнських конкурсів, були нагороджені грамотами і цінними подарунками, які були придбані на кошти виділені Семенівською сільською радою.

15:42 29.05.2019