"Читаємо, малюємо, граємо"

26 жовтня з дітьми групи продовженого дня була проведена  година бібліотворчості "Читаємо, малюємо, граємо".

14:46 26.10.2018

День визволення села

Учні школи взяли участь у мітингу, присвяченому Дню визволення села Семенівка від німецьких загарбників.  Поспілкувалися з делегацією з Маріуполя, родичі яких загинули при визволенні нашого села, привітали їх і подарували символічні долоньки з побажаннями миру, добра і ясного неба.  Квітами і подарунками зустріли семенівських ветеранів війни.

14:27 24.10.2018

У Місті Читайликів

24 жовтня учні 4-х класів здійснили подорож по незвичайній Країні радості і добра, яку створив великий Учитель - Василь Сухомлинський.

14:16 24.10.2018

Краєзнавча година

20 жовтня в 6 та 7 класах пройшла краєзнавча година, присвячена народним оберегам України.

14:12 20.10.2018

«Міжнародний день протидії торгівлі людьми».

18 жовтня відзначався  «Міжнародний день протидії торгівлі людьми». Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.

15:26 19.10.2018

Європейський тиждень

З 15.10 по 19.10 в школі пройшов Європейський тиждень місцевої демократії.  Були організовані зустрічі з  представниками органів місцевого самоврядування, засідання за «круглим столом» де розглядалися питання євроінтеграції., засідання ради школярів на якому обговорювалися європейські цінності в нашій школі та селі. Також було проведене бліц-опитування «Демократія це - …» та інше.

14:55 19.10.2018

Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

18 жовтня 2018 року У Семенівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття  І шкільного етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

08:18 19.10.2018

День захисника

День захисника України. В школі пройшов ряд заходів: урочиста лінійка, виховні години, конкурси малюнків, виготовлення вітальних листівок. Особливо цікаво пройшов квест « Знайди булаву»

12:11 12.10.2018