День обдарованої дитини

23 травня в школі святкували  День обдарованої дитини. Свято мало символічну назву «Веселковий зорепад». Веселка – яскравість, багатогранність, перемога. Такі вимоги ставлять перед собою наші обдаровані (зіркові) діти. За підтримки сільського голови Єрмоленко А.В., директора «Агросервісу» Бандури М.П. та приватних підприємців Тома А. та Тома Л., наші переможці районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів та змагань отримали подарунки. Учні залюбки співали, танцювали, розважалися.  Бажаємо всім творчих успіхів. Діти - наше майбутнє, наше сподівання.

14:10 23.05.2018

День Вишиванки

18 травня учні школи, педагоги, батьки відзначили День Вишиванки. Багато учнів прийшли у гарних вишитих сорочках.  Початкові класи малювали свою родину у вишиванках, робили аплікації. Була оформлена фотозона, де всі бажаючі могли сфотографуватися у вишиванці на фоні вишитих рушників, які вишила вчитель початкових класів Тупік Л.Ю. А ще учні 6 класу плели вінки із весняних трав і квітів. Свято пройшло весело і жваво.

14:50 18.05.2018

сім'я

Міжнародний день сім’ї відзначається щорічно 15 травня. З сім’ї починається життя людини. Сім’я - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

14:43 15.05.2018

АКЦІЯ «ПОСАДИ СВОЄ ДЕРЕВО»

В нашому навчальному закладі пройшла акція  «Посади своє дерево» .  Метою акції є формування екологічної культури у учнів, поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень.

14:39 11.05.2018

9 травня

9 травня в Семенівський школі  відзначали День пам’яті та примирення, присвячений тим понад 60 мільйонам людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Крім того відбулась урочиста лінійка, де звучали українські пісні, слова вдячності усім, хто виборював Перемогу та заклики жити в мирі. Пам’ять про всіх героїв-визволителів України була вшанована хвилиною мовчання.  По завершенню вчителі, учні, батьки поклали квіти до пам’ятника невідомому солдату.

14:23 11.05.2018

Звіт про проведення Місячника цивільного захисту населення та Дня цивільного захисту

Протягом  квітня 2018 року  з метою залучення дітей до масово - роз’яснювальної роботи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, набуття умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, підвищення рівня безпеки учасників освітнього закладу, привернення уваги суспільства до безпечної життєдіяльності, запобігання травматизму дітей під час освітнього процесу та в побуті, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя, в школі проведено Місячник цивільного захисту  до проведення якого залучались керівний, педагогічний склад та технічний персонал школи; учні 1 - 11 - х класів.

17:38 27.04.2018

Змагання з міні-футболу

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці в Семенівській ЗШ І-ІІІ ступенів 27 квітня 2018 року відбулися змагання з міні-футболу серед працівників закладу загальної середньої освіти та працівників сільської ради. Метою проведеного заходу було відзначення Дня охорони праці та популяризація спорту.

14:42 27.04.2018

Місячника цивільного захисту

На виконання плану роботи відділу освіти МРДА ЗО на 2018 рік,  спільного наказу  Департаменту освіти і науки ОДА, Департаменту з питань цивільного захисту населення ОДА, Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області 30.03.2018 № 223/132/18 «Про проведення кущових семінарів у рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у 2018 році»,  наказу ВО РРДА ЗО  03.04.2018   №157 « Про проведення Місячника цивільного захисту, Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Мелітопольського району в 2018 році»

13:58 24.04.2018