A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Мелітопольської районної ради Запорізької області

Новини

Загальношкільний захід присвячений  Чорнобильській трагедії.

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, посилення уваги суспільства й світової спільноти до проблем подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, в нашому закладі відбувся загальношкільний захід присвячений  Чорнобильській трагедії.

13:48 26.04.2019

День цивільного захисту

25 квітня у нашій школі проводився  День цивільного захисту. Захід розпочався з урочистої лінійки. У класах провели спеціалізовані виховні години, які могли відвідати усі бажаючі. Тема кожного заняття була ретельно дібрана та добре продумана відповідно до віку школярів. Було відпрацьовано загальну евакуацію школи.Евакуація школярів, педагогів і технічних працівників із приміщення навчального закладу пройшла чітко та злагоджено.На спортивному майданчику позаду школи проводились спортивні змагання серез учнів 9-11класів. Для середньої ланки школи проводили заняття працівники служби порятунку МНС.

13:36 25.04.2019

Тренінг «Створи свій настрій у форматі 3D»

 До Всеукраїнського дня психолога Мелітопольським державним педагогічним університетом ім. Б. Хмельницького для дітей і практичних психологів закладів освіти Мелітопольського району було запропоновано ряд конкурсів. читати далі....

14:07 23.04.2019

«Дні цивільного захисту»

Стартували перші «Дні цивільного захисту». Ці заходи проходять як підсумкові заняття з практичної перевірки рівня отриманих учнями упродовж року знань та навиків, а також у якості підготовки захисту  навчального закладу від надзвичайних ситуацій. У ці  дні в школі на відкритих уроках школярі відпрацьовували навички поводження у надзвичайних ситуаціях – вихід із приміщення шкіл відповідно до планів евакуації під час пожежі, вибуху, розлиття небезпечних речовин,реагували на сигнали тривоги тощо. Окрім того, класні години проводили під даною тематикою оброворювались правила безпечної поведінки в побуті та на вулиці, показували навчальні відеофільми, а також проводили уроки у формі вікторин. Молодші учні демонстрували навички одягання протигазу, старшокласники – правила користування вогнегасником та надання першої медичної допомоги. Кожний клас створив власний куточок, учнівський колектив самоврядування випустили колективну газету та оформили стенд по Цивільному захисту.

13:21 22.04.2019

Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз

В школі проходив день боротьби з туберкульозом під гаслом: " Зупиніть туберкульз - поки я живий!" В рамках дня були проведені спортивні змагання під гаслом "Туберкульозу - Ні! Спорту - ДА! Для учнів 3 -4 класів проводилося спортивне свято " Старти надій". Учні старшої школи змагалися з баскетболу.

13:38 19.04.2019

«Обери життя»

  12 квітня 2019 року на базі Костянтинівського ліцею «Ерудит» відбувся районний етап XVІІ Обласного конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Обери життя – 2019». Участь у конкурсі взяли 14 команд закладів загальної середньої освіти району, середь яких була команда нашої школи. Учасники змагались у конкурсах: «Візитка», «Конкур капітанів», «Конкурс плакатів», «Конкурс фотографій», «Вікторина», «Практична частина».

10:40 12.04.2019

Місячник боротьби з туберкульозом

В школі проходить місячник боротьби з туберкульозом в рамках якого організовуються профілактичні заходи.  Шкільна медсестра провела ряд бесід з дітьми .

10:38 09.04.2019

За здоров’я дітей і молоді

В рамках акції « За здоров’я дітей і молоді» в школі пройшов День здоров’я. Команди змагалися з волейболу, міні-футболу. Для бажаючих були організовані змагання з Армреслінгу, бій мішками на колоді стрибки через скакалку.

14:36 05.04.2019

«Будь впевнена в собі!»

4 квітня 2019 року, за підтримки тренера від компанії «Академія Always» та шкільного психолога, з ученицями 7-8 класів було проведено просвітницьке заняття на тему «Будь впевнена в собі!». читати далі 

13:15 04.04.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Нова Українська школа (НУШ)

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування