Правила для учнів школи

02.09.2020

Додаток     до наказу

Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу

І. Загальні положення

1. Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу в Семенівської ЗШ І-ІІІ ступенів (далі – Правила) є обов’язковими для виконання усіма учасниками освітнього процесу: учнями, працівниками, батьками (далі – учасник освітнього процесу).

2. Дотримання Правил підвищує якість та ефективність освітніх послуг, гарантує психологічно комфортні умови освітнього процесу.

3. Заклад не несе відповідальності за збереження мобільних телефонів.

ІІ. Умови користування мобільними телефонами

1. У приміщенні та на території закладу обов’язково ставити мобільний телефон у беззвучний режим.
  2. Під час уроків, навчальних занять, виховних заходів, загальношкільних масових свят мобільний телефон слід вимикати педагогам і здобувачам освіти.
  3. Учасники освітнього процесу мають право у позаурочний час використовувати телефони на території закладу як засіб для комунікації: телефонувати, надсилати СМС-повідомлення, обмінюватися інформацією, слухати радіо і музику через навушники тощо.
  4. Використовувати мобільні телефони (дзвонити і відправляти sms-повідомлення) тільки для швидкого зв'язку:

- зі своїми батьками, родичами, керівниками позашкільних установ, в яких вони займаються, і виключно у випадках крайньої необхідності;

- зі спеціальними та екстреними службами міста (пожежна служба - 101, поліція - 102, швидка медична допомога - 103, служба екстреної допомоги - 112 і т. п.);

5. Учасникам освітнього процесу заборонено:

1) У закладі слухати радіо та музику без навушників.

2) За допомогою телефону показувати оточуючим відео і фото, де пропагується насильство, жорстокість, а також здатні завдати шкоди іміджу школи, в тому числі за допомогою зйомки з подальшою демонстрацією оточуючим сцен насильства і вандалізму.

3) Використовувати телефон у якості диктофону.

4) Включати телефон в електричну мережу школи для підзарядки.

5) За допомогою телефону завдавати шкоди іміджу загальноосвітнього навчального закладу, а саме: робити зйомку в стінах школи режисовані (постановочні) сцен насильства, вандалізму, в тому числі з метою подальшого показу оточуючим.

ІІІ. Відповідальність

1.За одноразове порушення, оформлене у вигляді доповідної на ім’я директора, оголошується зауваження (з написанням пояснювальної записки).

2. У разі систематичного або грубого порушення Правил дозволяється вилучити телефон у школяра в присутності комісії в складі трьох осіб і скласти акт вилучення у двох примірниках (один примірник акта видається батькам учня