Вступ до школи

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Семенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів розпочала прийом документів на зарахування дітей до 1-го класу у 2020 році.

Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до навчального закладу в електронному варіанті https://school.isuo.org/school/view?id=1091 Для цього необхідно зареєструватись на сайті, створити заявку та підтвердити її документами у закладі. Детальна інструкція ,щодо реєстрації https://drive.google.com/file/d/19uqikZlaGBu0102V1G7XsmVgrN1Boakz/view

Документи можна подавати і в паперовому вигляді  після  завершення карантину.

Зарахування до 1 класу буде здійснено після завершення карантину.

Що потрібно взяти для надання документів дитини

до 1 класу на 2020 - 20201 н.р.

1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки напишуть в день подання документів).

2. Паспорт одного з батьків дитини.

3. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.

4. Медична довідка дитини встановленого зразка (ОРИГІНАЛ)

ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для  надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0 086-1/о “Довідка учня  загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду”. У разі,  якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

ПРО ФОРМИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у "Карті профілактичних щеплень"  (форма № 063/о). "Карта профілактичних щеплень", яка містить. Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

/Копії всіх документів завіряються відповідно  оригіналів та лишаються в пакеті наданих документів до закладу/

Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років.

Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

-        Надання документів дитини до зарахування в 1 клас здійснюється батьками, або особами, що їх замінюють.

-        Присутність дитини при наданні документів не є обов'язковою, оскільки співбесіда з нею проводитись не буде.

Наказ про зарахування до 1 класу